Search
Neden Vermont – Vermont Turkiye
9393
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-9393,eltd-core-1.0,creator-ver-1.2,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-top,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-slide-from-bottom,eltd-dark-header,eltd-fullscreen-search eltd-search-fade,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
Neden Vermont?

Doğanın canlılığını renklerin seremonisiyle birleştirip , en saf halini dokusunda hissettiren Vermont; Bilimi sanata, sanatı da aşka dönüştürüp , sadece çiçek algısının dışında kalarak en mutlu ve özel anlarınıza tanıklık ederek baharın tazeliğini , canlılığını ve ilk günkü heyecanı ile sonsuzluğa taşır.

Dünya’da ve Türkiye’de ilk ve tek olan Vermont gizliliğini koruyan formülüyle tasarımlarını aşkla sunan sanatçıların geliştirdiği , geniş uygulamalı ürün yelpazesi ile piyasada sunulan yansımalarından ziyade kalitesinden hiç ödün vermeden sürekli yenilikler sunarak arz edilenin dışında , talep edilen olma özelliği çizgisini bozmadan bunu sunmaktadır.

TASARIM ÖZELLİKERİMİZ

ÜRETİM

İstikrar odalarında; nem,ısı ve ışık arasındaki dengeyi sağlamak için mikro iklimlendirme ile bitkinin lenfleri buharlaştırılır ve yerine patantli karışımımız eklenir.

KOLAY BAKIM

Toprak, su ve ışığa ihtiyaç duymaksızın sadece saç kurutma makinasının soğuk modu ile kolayca temizlenebilir.Gerek duyulduğunda solan renklerin geri dönüşü sağlanmaktadır.

UZUN ÖMÜR

Dünyada, en uzun yıllar bitkilerin korunumunu sağlamakla birlikte canlı kalmalarını da başarabilen tek firmayız.Su, aşırı nem ve ışıktan korumak ve kapalı alanda saklamak ömrünü uzatacaktır.

DOĞAL VE ÇEVRECİ

Vermont, patentli ve tehlikeli olmayan bir koruma çözümü kullanmaktadır. Tüm ürünlerimiz çevreye duyarlı, adil ticaret ve hipoalerjenik sertifikalandırılmıştır.